Zuzana Serbák Shoes Designer

Zuzana Serbák

Zuzana Serbák je jednou z mála skutečných designérů obuvi. Finalistka soutěže International Talent Support ITS_TEN v Itálii, která jedny ze svých bot usadila za vitrínu Muzea obuvi ve Vigevaně, vystudovala na Vysokou školu umělecko-průmyslovou v Praze, od náročného řemesla se nenechala odradit a může se tak směle zařadit na česko-slovenskou obuvnickou špičku. Má za sebou stáže v Bratislavě, Londýně a Amsterdamu, práci pro značku Roberto Del Carlo v Itálii.

Zuzana Serbák je jednou z mála skutečných designérů obuvi. Finalistka soutěže International Talent Support ITS_TEN v Itálii, která jedny ze svých bot usadila za vitrínu Muzea obuvi ve Vigevaně, vystudovala na Vysokou školu umělecko-průmyslovou v Praze, od náročného řemesla se nenechala odradit a může se tak směle zařadit na česko-slovenskou obuvnickou špičku. Má za sebou stáže v Bratislavě, Londýně a Amsterdamu, práci pro značku Roberto Del Carlo v Itálii. V současnosti externě spolupracuje se slovenskou značkou Novesta a svou tvorbou doplňuje kolekce českých i slovenských značek, jako je Lucioa Cabanová, Lucia Ivanová, Zuzana Kubíčková, Chatty nebo Marcel Holubec W.

Zuzaniny boty jsou dokonale provedené, její design se mazlí s materiálem a kombinuje v sobě klasickou eleganci s hravostí, kůži a dřevo spolu s materiály spíše futuristickými. Mimo kolekcí je schopná vyrobit i boty na zakázku.

 

 

 

OCENĚNÍ a MILNÍKY V KARIÉŘE:

2008    studijní stáž na Gerrit Rietveld Academy, Amsterdam, pracovní stáž v OPS / Last Shoes, Londýn 

2010    absolutorium, kolekce Composites, VŠUP Praha

2011    finalistka ITS_TEN s kolekcí Composites, International Talent Support, Trieste, Itálii, kolekce Composites zařazena do knihy trendů pro jaro/léto 2012 INGENEWITY vol.1 by Ytrends, Nizozemsko

2012    spolupráce se Zuzanou Kubíčkovou, prezentace na Prague Fashion Weekendu, spolupráce s Chatty, prezentace na Designbloku

2013    finalistka TALENTE, Mníchov,  spolupráce s Marcel Holubec W, prezentace na Orange Fashion, Bratislava

 

Kontakt:

zuzanaserbak.blogspot.com

zuzanaserbak@hotmail.com

 

Showroom 26

Karmelitská 26

Praha 1